Skuteczna Ewangelizacja – Nadzieja dla Kościoła czy Kościół Nadziei?

Spotykamy się w gronie liderów i osób odpowiedzialnych, które realizują Wielki Nakaz Misyjny – czyli Skuteczną Ewangelizację. Skupimy się na połączeniu sił, wzajemnym wsparciu, wymianie, wspólnej modlitwie i słuchaniu tego, co Bóg mówi do Kościoła krakowskiego.

Konferencja ks. dr Wojciech Mleczko
Homilia ks. bp Robert Chrząszcz
Podziękowania i zakończenie Eucharystii

Dlaczego warto przyjść?

• Poznasz liderów wspólnot i zintegrujesz się w gronie osób oddanych ewangelizacji
  • Zaprezentujesz swoją wspólnotę i jej potrzeby
  • Spędzisz czas na modlitwie o wzrost Kościoła i ducha do ewangelizacji
  • Odpoczniesz! Harmonogram zawiera dużo przerw, szczególnie dla miłośników kawy ?

Kiedy i gdzie odbędzie się spotkanie?
W sobotę 27.01.2024 od godziny 10:00 do 16:00, w siedzibie Wspólnoty „Głos na Pustyni” – ul. Balicka 214, Kraków.

Jaki jest koszt?
Koszt organizacyjny (w tym m.in. obiad i serwis kawowy) wynosi 80 zł.

Kto organizuje spotkanie?
Spotkanie organizuje Sekretariat ds. Nowej Ewangelizacji Archidiecezji Krakowskiej.

Agenda spotkania:
9:15 – recepcja & kawa
10:00 – przywitanie i modlitwa uwielbienia – ks. Mariusz Susek (Przewodniczący Sekretariatu ds. Nowej Ewangelizacji Archidiecezji Krakowskiej)
10:30 – konferencja „Nadzieja dla Kościoła czy Kościół nadziei ?” – ks. dr Wojciech Mleczko CR
11:15 – przerwa kawowa / integracja
11:30 – spotkanie w grupach liderów
12:45 – wyjście na obiad
13:45 – podsumowanie spotkań w grupach
15:00 – Eucharystia, bp Robert Chrząszcz
16:00 – zakończenie

Opłatek Bożonarodzeniowy
Po Mszy Świętej będzie Opłatek dla wszystkich przybyłych reprezentujących Ruchy, Stowarzyszenia i Wspólnoty Archidiecezji Krakowskiej z udziałem bp Roberta Chrząszcza.

Jak się zapisać?
Aby wziąć udział w tym wydarzeniu należy uzupełnić poniższy formularz. Wyślemy wówczas potwierdzenie zapisu oraz numer konta do dokonania wpłaty.

Zapraszamy Was ?

Zarezerwujcie sobie ten czas. Zaproście osoby z waszych wspólnot, grup, organizacji – maksymalnie 3-4 osoby. Z wielką radością czekamy na Was, na ten wspólny czas spotkania, modlitwy, uwielbienia i pogłębienia wiedzy.