Modlitewne JERYCHO

Kochani,
z upoważnienia Ks. Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego zapraszam Was serdecznie do udziału w Jerychu, które poprzedzać będzie wielkie Uwielbienie na Rynku Głównym 30 maja od 19.00-22.00 oraz Uroczystość Bożego  Ciała. Tegoroczne Jerycho będziemy przeżywać modląc się o odnowę duchową rodzin.
Rozpoczniemy Mszą świętą w kościele św. Barbary przy Małym Rynku 24 maja (czwartek) o godz.20.00. Bardzo proszę wszystkie Wspólnoty o włączenie się w całodobową modlitwę.
Zgłoszenia przyjmuje Krysia Sobczyk – odpowiedzialna za modlitwę w Sekretariacie ds. Nowej Ewangelizacji na maila: krysia.szalom@wp.pl lub pod nr 509 548 769.
Zgłaszajcie się proszę jak najszybciej bo czasu na organizację nie zostało zbyt wiele.
Trwajmy w jedności wiary!
Pozdrawiam Was serdecznie.
Ks. Mariusz Susek
Przewodniczący Sekretariatu ds. Nowej Ewangelizacji Archidiecezji Krakowskiej

PS.
Poślijcie to zaproszenie do Waszych Wspólnot, Ruchów i ludzi dobrej woli.