15 grudnia (poniedziałek), o godz. 18.00 w Auli bł. Jakuba przy Franciszkańskiej 4 w Krakowie, odbędzie się specjalna, adwentowa konferencja „Nabierz Ducha” – Narodził się! połączona z czasem uwielbienia „Oczekujemy Twojego przyjścia w chwale”. Czas adwentu domaga się, abyśmy, jako cały Kościół stanęli blisko siebie, w celebracji, że Zbawiciel przyszedł na świat i w oczekiwaniu, aż przyjdzie znowu. Stąd też zapraszamy. Stańmy razem w uwielbieniu, modlitwie i słowie wołając i wpatrując się wspólnie w Nadchodzącego.

Podczas konferencji „Nabierz Ducha” stajemy przed Tym, który otworzył nasze oczy, żebyśmy mogli Go zobaczyć, otworzył nasze uszy, abyśmy mogli usłyszeć Jego głos, otworzył nasze serca, abyśmy mogli Go przyjąć, otworzył nasz umysł, aby w tym umyśle dokonać przemiany, abyśmy zaczęli inaczej myśleć, myśląc o Nim.

Gośćmi konferencji będą:
pastor Wojciech Gajewski – prezbiter Kościoła Zielonoświątkowego
bp Grzegorz Ryś – przewodniczący Zespołu ds. Nowej Ewangelizacji.

Podczas konferencji zostanie zebrana dobrowolna kolekta na rzecz prześladowanych chrześcijan w Iraku i Syrii.
Zapowiada się bogaty czas. Zapraszamy!

Transmisja na żywo!