Kraków: Jak Chleb

 

Kochani!

Serdecznie zapraszam na Wieczór Uwielbienia „Jak Chleb – Moc Modlitwy” (przed Bożym Ciałem, 25 maja, na Rynku Głównym).

Nie tylko zapraszam, ale i proszę o pomoc w rozreklamowaniu tego wydarzenia. Młodzi (i Starsi) szukają obecności Jezusa – co widzieliśmy niedawno na Tauron Arena Kraków. Pomóżmy im Go spotkać.

+grzegorz

(bp Grzegorz Ryś)
Sekretariat Nowej Ewangelizacji

Wszelkie informacje: https://www.facebook.com/JakChleb

Ulotki i plakaty można odebrać w Kurii na Franciszkańskiej 3 (także w sobotę 14 maja) oraz w Domu Katolickim 55 domofon „Kakadu” ul. Lea 55 (pon.-pt. 10.00-18.00)

 

 

 

JakChleb.jpg

Dobrzy Jak Chleb!

Jesteś głodny, spragniony nowej jakości i ciągle czegoś szukasz w życiu? Jeśli tak, to nie może Cię zabraknąć na naszym wydarzeniu! Już za kilkanaście dni, 25 maja 2016 roku, na krakowskim rynku będziesz miał okazję zaspokoić swoje duchowe potrzeby.

Wieczór uwielbiania Jak Chleb – Moc Modlitwy, bo to o nim mowa, będzie czasem stawania we wspólnym uwielbieniu, do którego zaproszony jest każdy mieszkaniec Krakowa, okolic oraz turyści. Chcemy zatrzymać się w samym sercu miasta i utkwić swój wzrok w Tym, który jest chlebem żywym.

Wydarzenie odbędzie się 25 maja br. w godzinach 19:30 – 22:00 na Rynku Głównym w Krakowie. W tym czasie na scenie towarzyszyć nam będą zespoły muzyczne, taneczne, soliści oraz chór. Wśród nazwisk artystów znajdą się Marysia Krawczyk, Gabriela Gąsior oraz zespół Play & Pray.

Liturgia Słowa, adoracja Najświętszego Sakramentu w wigilię Bożego Ciała będzie idealną okazją do osobistej modlitwy i refleksji co dla każdego z nas oznaczają słowa – Ja  jestem chlebem żywym, który zstąpił z nieba – Niech krakowski rynek wypełni Chwała Boża, która rozleje się na całe miasto!

Na koncert uwielbiania zaprasza bp Grzegorz Ryś – pomysłodawca i organizator Wydarzenia – we współpracy ze środowiskami ewangelizacyjnymi: Strefa Chwały, Sala na Górze oraz Chrystus w Starym Mieście.