Modlitewne Jerycho

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Papież Franciszek ustanowił dzień 19 listopada Międzynarodowym Dniem Ubogiego. Ten dzień wchodzi na stałe do kalendarza Kościoła Katolickiego. W Krakowie obchody będą miały miejsce w dniach od 12-19 listopada br.

Całe wydarzenie poparte będzie modlitwa „Jerycha”, oraz posługą modlitwy wstawienniczej w „Namiocie Spotkania” na Małym Rynku. „Jerycho” będzie miało miejsce w kościele św. Barbary przy Placu Mariackim.

• Rozpocznie się 12 listopada br. Mszą św. o godz. 20.00.
  • Zakończymy również Mszą św. 18.11.br. o godz. 20.00

W imieniu Archidiecezji Krakowskiej, organizatora Światowego Dnia Ubogiego, zwracamy się z uprzejmą prośbą  do Wspólnot, Ruchów, Stowarzyszeń, Wspólnot Klasztornych, Parafii, Kleryków Seminariów Duchownych, o włączenie się w modlitwę „Jerycha”.  Będzie to już szósta edycja w Krakowie. Będziemy modlić się za nasze Miasto Kraków. Za wszystkie ludzkie biedy.

Prosimy o zgłaszanie swojego udziału do modlitwy jw., także do posługi modlitwą wstawienniczą w „Namiocie Spotkania”.

Informacje i zapisy: Krystyna Sobczyk,
tel. 509 548 769; e-meil: krysia.szalom@wp.pl

Z miłością
Ks. Mariusz Susek
w imieniu Sekretariatu do spraw Nowej Ewangelizacji Archidiecezji Krakowskiej.