Rekolekcje dla Kapłanów i ich świeckich współpracowników

UlotkaAwers  UlotkaRewersKraków, 11 lutego 2016 r.

Serdecznie zapraszam na rekolekcje dla Kapłanów i Waszych świeckich współpracowników (od liderów wspólnot dorosłych i młodzieżowych, aż po członków Duszpasterskich Rad Parafialnych) do Zembrzyc (od wieczora 28 III do 31 III br.). Tematem będzie odkrywanie wartości Królestwa Bożego: jego kerygmatu, tajemnicy, uczniostwa oraz urzędu, charyzmatu i posługi w Kościele. By zapraszać obojętnych do wspólnoty Kościoła, trzeba ją najpierw rzeczywiście stwarzać – we wspólnym doświadczeniu – tego (Tego!), co dla niej fundamentalne: osobistej relacji z Panem, słuchaniu Słowa, nawróceniu, liturgii. Rekolekcje będą prowadzić wraz ze mną osoby z Sekretariatu ds. Nowej Ewangelizacji. Przyjmijcie, proszę, to zaproszenie, i zaproście wszystkich, z którymi współtworzycie (lub możecie współtworzyć) zespoły duszpasterskie.

bp Grzegorz Ryś

Informacje na stronie środka w Zembrzycach